ارسطو عباسی تکنیکال رایتر
تصویری از من – سال ۲۰۲۱

حقیقتا داستان زندگی من یه خورده پیچیده و عجیب و غریبه. دانشجوی علوم کامپیوتر بودم که علوم انسانی و مشخصا فلسفه رو پیدا کردم و مدت‌هاست دنبال پیدا کردن ارتباطی بین این دو دنیا با هم هستم.

عنوان شغلی دقیق و مشخصی دارم که البته توی ایران کمتر شناخته شده‌ست و در تلاش‌ام که بیشتر بشناسونمش! تکنیکال رایتینگ، نویسنده فنی، تولیدکننده محتوای تخصصی و… عناوین شغل فعلی من هستند. نوشتن داکیومنت‌های محصولات نرم‌افزاری (کلود و زیرساخت و دیتابیس عمدتا)، نوشتن یوزر گایدهای مختلف، بلاگ پست‌های فنی (How to و What is و roadmap) و… از جمله وظایف اصلی فعلی بنده هستند.

در وهله دوم از سال ۱۴۰۰ به SEO و البته Performance Marketing علاقه بسیار زیادی پیدا کردم و یک سالی مشغول یادگیری و در حال حاضر مشغول پیاده‌سازی‌ش توی شرکت و همچنین پروژه‌های مختلف هستم.

و در نهایت یک علاقه‌مند به Front-End Development که امیدواره روزی هم بتونه به‌عنوان یه توسعه‌دهنده سمت کلاینت کار کنه.

روش‌های ارتباطی

بهترین روش ارتباط با من استفاده از لینکدین و ایمیل به آدرس‌های زیر هستش. آدم خیلی خوش ارتباطی هستم (اگه کلمه درستی باشه 😅) و اگه به مشورتی نیاز داشتید می‌تونید روم حساب کنید.

پروژه‌ها و سوابق شغلی

علایق و سلایق

حقیقتا علایق و سلایقم بعضی جاها عجیب و غریب توصیف شده و در نتیجه عمدتا صحبتی راجع بهشون نمی‌کنم مگر اینکه اشتیاق رو در طرف ببینم. در هر صورت لیستی از علایق و سلایق رو میارم که خواستید یه Open Dialogue داشته باشیم. 😉

  • فیلم: تارکوفسکی، آنجلوپلوس، فون تریه، بلا تار، کیشلوفسکی، آرونوفسکی، عباس کیارستمی
  • موسیقی: نامجو، بی‌بی‌کینگ، میکائیل اسلان، پینک‌ فلوید، باب دیلن، شوپن، متالیکا
  • نویسندگان و شاعران: میلان کوندرا، کافکا، بکت، کامو، شاملو، براهنی، ریلکه، رمبو