طراحی وب برای کودکان 👶: ساختار HTML

به جلسه سوم از دوره آموزشی طراحی وب برای کودکان خوش اومدید. توی این جلسه می‌خوایم که با ساختار فایل‌های HTML آشنا بشیم. آشنایی با این ساختار ما رو برای جلسه بعد که افزودن محتوا به وبسایت هستش، آماده می‌کنه.

اگه ما طراحی وبسایت رو مثل ساختن یه ساختمون توی ذهنمون در نظر بگیریم، HTML مثل پایه‌های و استخوان‌بندی وبسایت خواهد بود. توی این حالت، معمولا اولین قسمت برای ساختن هر چیزی‌ست.

نکته مهم: تمام مواردی که در این جلسه یاد خواهید گرفت از طریق این لینک قابل دانلود است.

ادامه خواندن طراحی وب برای کودکان 👶: ساختار HTML

طراحی وب برای کودکان 👶: آماده شدن برای ساخت یک وبسایت

به دومین بخش از دوره آموزشی طراحی وب برای کودکان خوش آمدید.

در این جلسه قصد داریم با تمام موارد و ابزارهایی که برای شروع کار و ساختن وبسایت مورد‌ نظرمان نیاز داریم، آشنا شویم. خب ما اینجایم، اگر تا به کنون سوال یا هرگونه ابهامی برای شما وجود دارد می توانید در بخش کامنت های مطلب آن را بنویسید، مطمئن باشید من به شما جواب می‌دهم.

قبل از وارد شدن به مسئله این مقاله بیاید یکبار دیگر به پروژه‌ای که قصد ساختن آن را داریم نگاهی بیاندازیم.

ادامه خواندن طراحی وب برای کودکان 👶: آماده شدن برای ساخت یک وبسایت

طراحی وب برای کودکان 👶: خوش آمدید

اینترنت در حال حاضر بخش بزرگی از زندگی همه را تشکیل می‌دهد، پس هیچوقت برای یادگیری طراحی وب زود نیست. در این دوره خوش ساخت و رنگی، نویسنده‌ای به اسم Joni Trythall قصد دارد تا با مفاهیم وب آشنای‌تان سازد و در پایان شما را با ساخت یک وبسایت ساده آشنا کند. حال که شما در حال خواندن این موضوع هستید خواه یک معلم باشید، خواه یکی از والدین و یا خود کودک این دوره بسیار مناسب است و مطمئن باشید که با دنبال کردن این سری می‌توانید به بهترین نحو پایه های وب را بیاموزید.😉

«مترجم: ارسطو عباسی هستم و خوشحالم که با یک سری آموزشی بسیار عالی با شما همراهم. درست است که عنوان این دوره طراحی وب برای کودکان است، اما منظور از کودک صرفا رده سنی پایین نیست، بلکه می‌تواند فردی باشد که به تازگی قصد ورود به دنیای طراحی وب را دارد. این دوره آموزشی را می‌توانید به زبان اصلی در این لینک مشاهده کنید.» ادامه خواندن طراحی وب برای کودکان 👶: خوش آمدید