ایمیل موقت

نمی‌دونم تا حالا براتون پیش اومده یا نه، مثلا یه وبسایتی رو می‌خواید امتحان کنید بعد اون ازتون می‌خواد که برای این کار ثبت نام کنید، خب در این صورت ایمیل‌تون رو می‌خواد، اگه ایمیل شخصی‌ خودتون رو بدید باید یک عمر پیام‌های تبلیغاتی و اسپم‌شون رو تحمل کنید. به همین خاطر به وبسایت mytemp.email معرفی‌تون می‌کنم.

این وبسایت تنها با یه کلیک یه ایمیل براتون درست می‌کنه و این ایمیل تا ۲۴ ساعت قابلیت کار کردن رو داره. هر بار با یه دومین ایمیل جدیدی براتون درست می‌کنه اما این کار رو با دومین خودتون هم می‌تونید انجام بدید، کافیه DNSهاتون رو ست کنید.

اینم از این :)) لینک وبسایت

یه راهنمای سریع در مورد کوچ‌سرفینگ + ویدیو

کوچ‌سرفینگ

اولین بار که خواستم همچین موضوعی رو بنویسم، گفتم چرا که نه؟! بزار به صورت ویدیویی درست‌ش کنم، یه اسلاید می‌خواد و یه ابزار ضبط دسکتاپ و بوووم، برو رو یوتیوب 😉🙃 … اما یه ذره فکر کردم دیدم نه … فعلا همین متن‌ی بودن خیلی خوبه شاید هم خوبتره ولی باز فکر کردم دیدیم که هر دوشون باشه باز هم بهتر میشه به همین خاطر هر دوشون رو ساختم، اگه حوصله متن خوندن رو ندارید می‌تونید به آخر همین نوشته مراجعه کنید و ویدیوی آموزشی به زبان فارسی رو ببینید :)) .. در هر حال این منم، ارسطو🤓! و می‌خوام به شما یه راهنمای سریع در رابطه با شبکه اجتماعی کوچ‌سرفینگ و راهی برای پیدا کردن هاست و یا هاست شدن رو بگم … اول از همه بگم که این وبسایت توی ایران فیلتره، پس نیاز هست که برای وارد شدن از وی‌پی‌ان استفاده کنید :)) توی این مطلب من در مورد وبسایت کوچ‌سرفینگ صحبت می‌کنم اما دقیقا همین موارد روی اپلیکیشن این شبکه اجتماعی هم موجوده و می‌تونید از طریق اون، کارهاتون رو انجام بدید! آماده‌اید؟ یک دو سه … Let’s GO! 😍🤗

ادامه خواندن یه راهنمای سریع در مورد کوچ‌سرفینگ + ویدیو

ابزار مفید و کمکی برای طراحان وبسایت -‌Hey Meta-

خیلی وقت‌ها به شخصه خودم برای ساختن متاتگ‌های وبسایت از یه قالب آماده یا یه سری قطعه کدهای آماده استفاده می‌کنم، اما جدای از این راه، استفاده کردن از Hey Meta یه چیز دیگه‌ست … خیلی ساده‌ست و کار باهاش راحته … می‌تونید باهاش متاتگ‌های وبسایت تون رو بررسی کنید، ببینید درست کار می‌کنن یا نه و بعدش می‌تونید متاتگ‌های جدیدی رو اضافه کنید. به همین خوبی و سادگی 🙂 ویدیوی زیر رو ببینید تا بهتر متوجه بشید!

چطوری یه مطلب خوب بنویسیم؟ ✍️

چگونه یک مطلب خوب بنویسیم؟

خب، نمی‌خوام خیلی از خودم تعریف کنم ولی انصافا فکر می‌کنم توی نوشتن مطلب و ترجمه اونا اخیرا خیلی خوب شدم! البته من قبلا یه دوره کلاس داستان‌نویسی رفته بودم و کتاب‌های تقریبا زیادی رو مطالعه کردم و در کنار اینها از اونجایی که یکسال میشه که به صورت حرفه‌ای مشغول تولید محتوا و ترجمه هستم، خب کمی هم باید طبیعی باشه! ولی در نهایت این منم و می‌خوام چند نکته خیلی خوب در رابطه نوشتن یک مطلب رو به شما بگم. آماده‌اید؟ بزن بریم. 🙌

ادامه خواندن چطوری یه مطلب خوب بنویسیم؟ ✍️