با شلوار یا بی شلوار

خب، سلام! خوبی‌د؟ عنوان این مطلب یه ذره غلط‌اندازه اما با خوندن خود مطلب متوجه منظورم می‌شید، قبل از اینکه وارد اصل ماجرا هم بشم لازمه که بگم این مطلب رو در اصل خانومی به اسم Rosa که خودش تاکید داره Nika صداش بزنیم نوشته. لینک مطلب اصلی رو هم توی آخر همین نوشته گذاشتم.

نیروی کاری هر روزه داره تغییر می‌کنه، مردم بیشتر دارن تمایل به این پیدا می‌کنن که سمت کارهای فریلنسری برن و تجارت خودشون رو شروع بکنن. مطابق با یه آمار بیشتر از ۵۰ میلیون آدم توی آمریکا مشغول فریلنسری هستن و پیش‌بینی میشه که این مقدار تا سال ۲۰۲۰ به حدود ۵۰٪ کل جمعیت آمریکا برسه، این موضوع در رابطه با کشورهای اروپایی هم به همین صورته.

شاید درست باشه که بتونیم بگیم آینده از آن فریلنسرهاست. شما می‌تونید رئیس خودتون باشید، ساعت‌ها و پروژه‌ها تحت کنترل خودتون باشه و بتونید از خونه یا هر جای دیگه‌ای جهان کار بکنید. فکر کردن به فریلنسری پر از آزادی و امکانات هستش اما درست مثل همون چیزی که ما فکر می‌کنیم نیست. اونم مشکلات خودش رو داره.

فریلنسری لزوما بهتر از حالت استخدام در یک شرکت به صورت فول تایم نیست. هر دو تا چیزهای متفاوتی هستن و بسته به شرایط شما یکی‌شون بهتر از اون یکیه. مثلا درسته که شما توی دنیای فریلنسری آزاد هستید اما خب باید با مالیات‌ها، چک‌های عقب افتاده و مشتری‌ها و… سر و کار داشته باشید.

پس ما توی این مطلب با در نظر گرفتن این شرایط قصد داریم مزیت‌ها و عیب‌های هر کدوم از این موارد یعنی فریلنسری و حالت فول تایم رو بررسی کنیم. برو که بریم: ادامه خواندن با شلوار یا بی شلوار

تو هم توی خونه کار می کنی؟

روزتون بخیر! حالتون چطوره؟ امروز می خوام در مورد این صحبت کنم که اگه شما هم مثل من توی خونه دارید کار می کنید باید یکسری نکته ها رو توی ذهنتون داشته باشید. البته اجباری نیستند، خوبی کار توی خونه هم همینه، اجباری برای رعایت هیچ چیزی وجود نداره! می خوای بشین کار بکن، می خوای بخواب و خلاصه هر کاری دوس داری رو انجام بده. اما این مورد ها رو برای این میگم که یه ذره کارایی خودتون رو ببرید بالا و از وقتتون بهتر استفاده کنید. خب تو هر شرایطی بعضی از اوقات بعضی چیزها خسته کننده می شن و آدم کسل می شه این نکات شاید خستگی و کسل بودن رو از شما دور کنه.

ادامه خواندن تو هم توی خونه کار می کنی؟