کتاب «تکنیک‌های مدرن طراحی وب»

کتاب «تکنیک‌های مدرن طراحی وب»

کتاب «تکنیک‌های مدرن طراحی وب» سعی دارد تا شما را با رویکردی‌ترین و جدید‌ترین تکنیک‌هایی که در دنیای طراحی وبسایت می‌توانید مشاهده کنید آشنا سازد. در رابطه با هر کدام از تکنیک‌ها به صورت کامل توضیحاتی ارائه شده است، همچنین همراه با این توضیحات مثال‌هایی نیز وجود دارد. بهتر است همراه با مطالعه موردی هر کدام از تکنیک‌ها و توضیحات مربوط به آن‌ها، مثال‌ها را نیز به خوبی دنبال کنید. مثال‌ها به شما درک بسیار واضح‌تری از ماهیت تکنیک‌ها و حضور آن‌ها در دنیای عملی‌ را می‌دهند.

 

کتاب از ۶ فصل تشکیل شده است. هر کدام از این فصل‌ها به شرح یک تکنیک منحصر به فرد می‌پردازد. در نسخه اصلی کتاب، از این تکنیک‌ها به عنوان تکنیک‌های منحصر به فرد سال ۲۰۱۸ نام برده می‌شود، اما به نظر نمی‌رسد که چنین عنوانی کاملا درست باشد. در حقیقت برخی از این تکنیک‌ها را می‌شود در سال‌های قبل نیز مشاهده کرد، اما در سال ۲۰۱۸ می‌توانیم گسترش هر چه بیشتر این تکنیک‌ها در دنیای وب را شاهد باشیم.

دانلود رایگان

تشکر از فرزین عزیز بابت طراحی جلد کتاب

منتشرشده توسط

ارسطو عباسی

یه نویسنده، وبلاگ‌نویس و توسعه‌دهنده خودآموخته‌ام. کسی که به هنر، برنامه‌نویسی، علوم، فلسفه، ریاضیات، ادبیات و مسافرت خیلی علاقه داره و هر روز سعی می‌کنه که چیزهای جدیدی رو یاد بگیره.

3 دیدگاه در “کتاب «تکنیک‌های مدرن طراحی وب»”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *